piątek, 8 kwietnia 2016

Nowoczesne sztachetki Winylowe na każdą zimę.Zimowa pora jest wyjątkowo męczącym czasem dla balaski PCV na ogrodzenie i furtkę ze sztachet, szczególnie jeżeli jest snieżna. Długotrwałe opady śniegu, wiatry, zamiecie a także mrozy rodem z Syberii przeżyją wyłącznie najlepsi. Do jednych z mocniejszych parkanów przynależą panele ogrodzeniowe ocynkowane. To Zn sprawia, że te płot przeżyje wiele lat.

Panele ogrodzeniowe posiadają gwarancje wytrzymałości. Wskutek wykorzystania uprzednio wspomnianego procesu ocynkowania, polegającego na kąpieli elementów stalowych w ciekłym cynku o temperaturze 440-460 stopni C. Wtedy na powierzchni stali występuje proces dyfuzji. Stal i Zn zawiązują wspólną powłokę stopowa, na której odkłada się jeszcze warstwa czystego cynku. Warstwa stopowa powoduje, że warstwa cynku jest nierozłącznie scementowana ze stalowym podkładem, natomiast panel ogrodzeniowy odporny jest na korozje.

Ocynkowywane przęsło na nowoczesne ogrodzenie wolno także elektrostatycznie malować, co dodaje mu bardziej ładny wygląd.
Najlepsze lakiery proszkowe w mnogiej kolorystyce spośród palety RAL ponadto podwyższają odporność balaski Winylowe na ogrodzenie i bramkę ze sztachetek
panelowego na rdzewienie. Farby proszkowe są w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska. W procesie malowania

balaski plastikowe na plot i bramę ze sztachet nie stosuje się żadnych szkodliwych rozcieńczalników, a w końcowym procesie utwardzania warstwy nie zachodzi emisja szkodliwych związków do atmosfery.
Wybierając przęsła ogrodzeniowe ocynkowane jesteśmy zatem nie tylko ekologiczni, objawiamy się również daleko idącym pragmatyzmem. Wysoko gatunkowy panel ogrodzeniowy nie zardzewieje, nie zmieni kształtu, nie rozsadzi się, zaś jego odcień nie zmienia się i będzie cieszył nasze oczy przez długie, długie lata.

���������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz